ÖVRIGT / Diverse / Samovar 11132576
nr 1113 2576
Samovar
Mässing, Ryssland, höjd: 44 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 juni 2017
kl 18:23:41
5/6 18:18:42
Mässing